Мажоритарник від «Слуги народу» фінансував партію звинуваченого у держзраді Мураєва
За даними журналістів, Одарченко також пов’язаний із високопоставленим прикордонником часів Януковича
Переможець на виборах до Верховної Ради України у 170 окрузі в Харкові від партії «Слуга народу» Андрій Одарченко у 2018 році вніс майже 200 тис. грн на рахунок партії «Наші». Лідером цієї політсили є депутат 8-го скликання від «Опозиційного блоку» Євгеній Мураєв, якого звинувачують у державній зраді.
Про це йдеться в розслідуванні журналістів програми «Схеми». Зазначається, що Одарченко зробив два грошові внески на рахунки партії Мураєва на загальну суму 198,5 тисяч гривень. Сам Одарченко це заперечує.
За даними журналістів, Одарченко через бізнес свого батька Миколи Одарченка пов’язаний із високопоставленим прикордонником часів Віктора Януковича (і експомічником сина генпрокурора часів Януковича Віктора Пшонки ‒ Артема Пшонки) Вадимом Слюсарєвим, якого називають «тіньовим куратором» штабу «Слуги народу» у Харкові.
Одарченко запевняє, що товаришує зі Слюсарєвим, однак «жодних настанов з приводу роботи у Верховній Раді» той йому не давав.
Андрій Одарченко ‒ декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Харківського державного університету харчування і торгівлі. До парламентських виборів він був бізнесменом та володів низкою компаній з управління й оренди майна у Харкові. 21 липня за Одарченка віддали свої голоси більше ніж 31 тисяча харків'ян. На 10 тисяч голосів менше набрав його найближчий конкурент ‒ кандидат від «Опозиційної платформи ‒ За життя» Дмитро Святаш.
Варто зазначити, що Євген Мураєв неодноразово потрапляв у скандали через свої проросійські заяви. Він заявляв, що бойові дії на Донбасі є нібито «громадянським конфліктом», бо «Росія допомагає "ДНР" і "ЛНР" грошима, технікою, інструкторами, так само, як США допомагали ЗСУ і Нацгвардії».
Крім цього, називав Революцію Гідності «державним переворотом». У червні 2018 року він заявив, що Олег Сенцов «для однієї частини населення є терористом», бо нібито «готував підпали та вибухи". Після цього Генпрокуратура відкрила провадження щодо Мураєва за статтями «державна зрада" та «завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину".