Мені боляче, - Червоненко про ліквідацію Національного агенства з питань Євро-2012

19 листопада 20083090

Євген Червоненко, керівник розформованого агентства з питань підготовки і проведення Євро-2012, вважає, що ліквідація його структури - справа рук віце-прем'єр-міністра Івана Васюника. Про це він зазначив у коментарі "Чемпіону". "Все це - мерзота. Справа не у Червоненку, не у тому, щоб замінити Червоненка. Але саме Червоненко зробив левову частку роботи по Євро-2012, а не ті безпорадні наради у Васюника", - сказав Червоненко.

"Ми заважали своєю прозорою позицією стосовно ринкових процедур, зокрема, тендерів щодо об'єктів чемпіонату Європи", - додав керівник неіснуючого агентства.

"Ми були відсторонені від усього, хоча це було прописано у постанові про наше агентство. Нас просто силою відстороняли не тільки від тендерів, але й від нарад. Проти нашої прозорої і ринкової правди ніхто не міг нічого сказати. І це, в основному, справа рук Васюника", - наголосив він.

Червоненко також вважає, що в нього немає конфлікту із головою ФФУ Григорієм Суркісом: "У мене немає конфлікту із Суркісом, я поважаю його роль у залученні Євро-2012 в Україну. Але Суркіс є провідник ідей УЄФА, я є провідник ідей держави. Між нами були би рано чи пізно нормальні стосунки, якби не втручалися інші чиновники зі своїми приватними інтересами".

"В агенції працює шістдесят людей, половина з яких, на відміну від людей у гуманітарному блоці Кабміну, мають західну освіту, розмовляють трьома-чотирма мовами. Це молоді люди", - розповів Євген Червоненко про діяльність агентства.

За його інформацією, агентство підготувало усі закони щодо спрощення дозвільної процедури та про єдине вікно. "Вони не подобаються. Кабмін не вносить, хоч законопроекти розроблені провідними світовими фахівцями, зокрема МакКензі".

"Ми дали список заходів Президенту, і вони всі враховані у його указі. Але на наради, зокрема щодо аеропортів, мене не запрошували", - зазначив керівник агентства.

"Мені боляче, коли амбіції "маленьких людей" у деяких чиновниках приносять шкоду Україні", - наголосив Червоненко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук