Мер Івано-Франківська розкритикував департаменти за малу кількість читачів у Facebook

Руслан Марцінків вимагає пояснювальні записки від керівників департаментів, Facebook-сторінки яких мають менше тисячі підписників

Руслан Марцінків хоче, щоб міські департаменти мали більше підписників у Facebook

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив подати службові записки з поясненням керівникам департаментів міськвиконкому, сторінки яких у Facebook мають менш як тисячу підписників. Відповідну заяву він зробив на оперативній нараді у вівторок, 18 вересня.

Як повідомило місцеве видання «Курс», керуючий справами міськвиконкому Андрій Лис зазначив, що найпопулярнішими сторінками у Facebook з усіх тих, що мають стосунок до міськради, є сторінка міського голови, департаменту ЖКГ та департаменту культури. Після цього Марцінків накинувся з критикою на керівників департаментів, сторінки яких у Facebook мають менше тисячі підписників, і висунув їм вимогу подати службові пояснювальні записки, де вказати, як вони надалі розвиватимуть сторінки підпорядкованих їм департаментів.

Марцінків також повідомив, що департамент архітектури має 250 підписників, трохи більше як 700 підписників має сторінка ЦНАПу, 44 підписники – у фінансового управління виконкому.

«Все, що має менше тисячі підписників, – не працює», – сказав Марцінків

Міській ритуальній службі для підвищення популярності мер запропонував на сайті відобразити вартість послуг чи інформацію про те, хто помер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук