MH17 – чітке нагадування, що російська агресія далекосяжна та має бути зупинена!

Евген Чолій
Президент ГО «Україна-2050»

Росія вторглася до України в Криму та на Донбасі 6 років тому.

Із того часу внаслідок безперервної військової агресії Росії проти України на Донбасі загинуло понад 13000 осіб та поранено понад 30000 осіб, а в Україні зараз понад 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб.

Під час цієї воєнної агресії 6 років тому – 17 липня 2014 року – російські військові збили цивільний літак рейсу MH17 на сході України, жахнувши світ і вбивши усіх 283 пасажирів та 15 членів екіпажу на борту.

Внаслідок цього жахливого злочину майже 300 сімей у Нідерландах, Малайзії, Австралії, Індонезії, Сполученому Королівстві, Німеччині, Бельгії, Філіппінах, Канаді, Новій Зеландії та Сполучених Штатах досі сумують за втратою близьких.

Молючись за всіх жертв рейсу MH17 та за їхні скорботні сім’ї, пам’ятаймо, що військова агресія Росії в Криму та на сході України - це не лише локальна українська проблема, і те, що збиття рейсу MH17 на сході України російськими силами безпосередньо торкнулося родин у 11 інших країнах світу.

Громадська організація «Україна-2050» закликає міжнародне співтовариство зберігати у пам’яті цю темну сторінку та надавати Україні всю необхідну підтримку для подолання триваючої військової агресії Росії, щоб зробити цей світ безпечнішим місцем для життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук