Microsoft вперше з 1994 року додав дві нові кнопки до стандартної клавіатури

СвітАндрій Стець, 14 жовтня16980
Microsoft вперше з 1994 року додав дві нові кнопки до стандартної клавіатури
Першими клавіатурами, які отримали нові кнопки, стали Microsoft Ergonomic Keyboard і Bluetooth Keyboard

Нова лінійка клавіатур від Microsoft обзавелася двома інноваційними кнопками. Перша клавіша Office дозволяє швидко відкрити додатки для роботи. Друга клавіша зі смайликом дає швидкий доступ до списку емодзі. Про це повідомляє The Verge.

Додатки з комплексу Microsoft Office запускаються при натисканні клавіші Office в поєднанні з першою літерою його назви. Зокрема, Word відкриється за допомогою одночасного натискання Office + W, для запуску Excel буква змінюється, відповідно, на E. Ця кнопка замінила собою клавішу Win. Клавіша з зображеним на ній смайликом видасть перелік емодзі, вбудований в Windows 10.

Першими клавіатурами, які отримали нові кнопки, стали Microsoft Ergonomic Keyboard і Bluetooth Keyboard. Перша підключається до комп'ютера через порт USB, а друга через Bluetooth. У магазинах США вони з'являться 15 жовтня. Коштувати пристрої будуть 59,99 і 49,99 доларів відповідно.

Дві нові кнопки – перші з 1994 року зміни на клавіатурі Microsoft. Практично всі клавіатури мають 104-105 кнопок. Крім цього, американський IT-гігант не видає сертифікат на клавіатуру для роботи з Windows, якщо у неї не буде клавіш Win і кнопки виклику меню.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук