Миколу Вересня без пояснень звільнили з телеканалу «Прямий»
Відомий журналіст та телеведучий збирається подати в суд на телеканал
Журналіст та телеведучий Микола Вересень повідомив, що збирається подати в суд на телеканал «Прямий», тому що був звільнений «без пояснень». Про це повідомляє «Детектор Медіа».
За словами журналіста, в середу, 19 травня, він дізнався про остаточне рішення свого звільнення з «Прямого», без пояснень причин і остаточного розрахунку з ним.
«Другого березня мене попросила зайти Світлана Орловська (генеральна продюсерка «Прямого». – ред.) і сказала, що я звільнений. І я був страшенно здивований, тому що ніяких зауважень, жодної догани «із занесенням в облікову картку комсомольця» не було», – сказав він.
За словами журналіста, з таким він ніколи не стикався, щоб звільнення відбувалося без пояснення причин.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleВересень заявив, що трохи пізніше його друзі, які мають відношення до політичного керівництва каналу, сказали йому, що конструкцію зі звільненням зруйнував власник Прямого Петро Порошенко.
«Порошенко наказав залишити все як є – не чіпати мене, і дав доручення врегулювати ситуацію Святославу Цеголку. Ми зустрілися. Цеголко сказав, що я «цінний актив», потрібна людина, і ніяких питань до мене нема. Мовляв, давай почекаємо до кінця місяця», – сказав Вересень.
Журналіст додав, що вирішення питання перенеслося на середину квітня, потім на початок травня і ще далі, а Цеголко пообіцяв, що Орловська зателефонує журналісту. Однак, за словами Миколи Вересня, «ані дзвінків, ані обіцяних зустрічей не було».
«Коли ми розмовляли з генеральним директором «Прямого» Володимиром Сташевським, він сказав: «Ви йдете, ми вам заплатимо за три місяці зарплату», – сказав він.
Однак, за словами Вересня, йому виплатили зарплату тільки за два місяці.
«Я зрозумів, що і тут обдурили», - сказав він.
Журналіст додав, що «вся конструкція зі звільненням тримається на брехні».
«Що стосується звільнення, у мене, слава Богу, є ім'я, але яку кількість людей в журналістиці просто так виганяють з роботи тільки тому, що комусь щось не сподобалось? Тому я всіх закликаю: підписуйте правильні контракти, боріться за себе, перемагайте», – сказав він.
Вересень заявив, що ще не знає, чи подасть до суду на «Прямий», або на когось з його керівництва.
«У мене була доба, щоб подумати, завтра почну консультуватися зі своїми адвокатами. Я хочу відновитися на каналі і, звичайно, отримати свою зарплатню», – сказав Вересень.
Нагадаємо, що в лютому 2021 року співголова фракції «Європейська солідарність», п'ятий президент України (2014-2019) Петро Порошенко оголосив про купівлю телеканалу «Прямий». Порошенко тоді пояснював, що купив телеканал у його колишнього власника, екс-«регіонала» Володимира Макеєнка нібито через те, що проти нього збираються запровадити санкції.
Хто такий Микола Вересень
Микола Вересень – (справжнє ім'я Микола Костянтинович Ситник) – відомий український журналіст та телеведучий. Визнання здобув у другій половині 1990-х рр. будучи автором і ведучим програм «Табу», «Без табу», «Особливий погляд».