Міністр інфраструктури має претензії до роботи голови «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна

Омелян заявив про численні зловживання в «Укрзалізниці» на держзакупівлях

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

В компанії «Укрзалізниця» все ще фіксуються зловживання із закупівлі товарів, попри впровадження електронної системи ProZorro, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Зловживань – безліч, ці зловживання, на жаль, не тільки у відсотках, а у рази... В залежності від номенклатури, але буває від 10% до 50%, інколи кількаразове перевищення вартості товарів. Звичайно, полегшило те, що ми перейшли на систему ProZorro. Вже не буває дивних тендерів з викиданням учасників, але, незважаючи на нові механізми, люди намагаються працювати по-старому», – зазначив міністр в інтерв’ю Радіо Свобода.

Омелян наголосив, що одним з завдань керівника «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна було припинення корупції або суттєве її зменшення.

«Поки що очікуваного результату я не бачу. Фактично пройшло сім місяців роботи і тих суттєвих зрушень, яких було обіцяно ним самим, тим більше зрушень, яких вимагало міністерство інфраструктури, Кабмін, на жаль, поки що не досягнуто. Є надзвичайно великий ресурс, який досі фактично використовується неефективно. Це питання Бальчуна, щоб він налагодив роботу самої залізниці», – зазначив Омелян.

На запитання, чи є у Войцеха Бальчуна терміни для реалізації свого завдання, міністр відповів, що розраховує проаналізувати роботу керівника «Укрзалізниці» на спеціальній нараді.

«Це питання порушувалося перед прем’єр-міністром. Я сподіваюся, що ми все ж таки зможемо провести спільну зустріч наглядової ради правління “Укрзалізниці” в присутності прем’єр-міністра, міністра інфраструктури для того, щоб фахово обговорити це питання. На жаль, ця спільна зустріч відкладається в силу якихось причин», – розповів Омелян.

Раніше голова «Укрзалізниці» Войцех Бальчун заявив, що системне реформування ПАТ «Укрзалізниця» навіть при наявності безумовної політичної підтримки займе роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук