Міноборони запропонувало президенту створити військову поліцію

Поліція працюватиме паралельно із військовою службою правопорядку

Військова поліція — спеціальний правоохоронний орган з підтримання правопорядку в Збройних силах та інших військових і воєнізованих формуваннях

Міністерство оборони України подало на розгляд в Адміністрацію президента законопроект про військову поліцію. Про це повідомив заступник начальника управління організації охорони, патрульно-постової служби та розшуку Головного управління Військової служби правопорядку ЗС України Юрій Хорошунов, пише «Громадське».

«Ми сподіваємося, що найближчим часом законопроект буде подано на розгляд до Верховної Ради», — сказав Хорошунов.

Він, зокрема, пояснив, що військова поліція, відмінно від чинної військової служби правопорядку, буде мати ширші повноваження.

«Поліції буде надано право проводити досудове розслідування, узаконюється питання проведення службових розслідувань, вноситься поняття щодо проведення дорожньо-комендантської служби, яка буде покладена на військову поліцію. Також чітко прописується завдання режимної служби на базах, арсеналах, складах», — сказав Юрій Хорошунов.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому проект державного бюджету України на 2018 рік. Видатки на оборону уряд планує збільшити до 5% ВВП, що становить 165,3 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук