Міське управління внутрішніх справ переїжджає

Новий міськвідділ

Головні новини за 27 березняНовини Львова, 27 березня 2013, 21:20 711 0

У новому приміщенні - нова міліція. Міське управління внутрішніх справ невдовзі переїде з центру Львова в кінець Стрийської.

Там для них уже виділили ділянку у 25 сотих, де за півтора-два роки побудують новий офіс. Проте у новітніх пластиково-скляних стінах будуть і нові моральні правоохоронці. Принаймні, саме так стверджує нинішній керівник міської міліції.

У теперішній міській міліції незручно - круті сходи та обшарпані двері. За ними - тісна прохідна і такі ж похмурі коридори.

На ремонт грошей немає. Викручуються хто, як може.

Та якщо кабінети ще якось рятують, туалети - це просто екскурс у дуже далеке минуле. Але вкладати гроші у приміщення, яке орендують в СБУ, не варто - кажуть правоохоронці. Вигідніше побудувати своє. Від міста вже отримали мільйон гривень на проект. І переглянули той, що запропонували колеги із Грузії.

Нинішнє ж приміщення вже давно не відповідає технічним вимогам. Та й взагалі не місце міліції у колишній тюрмі на Лонського, переконаний Сергій Зюбаненко.

А ще нелегко переконати молодь сумлінно працювати, коли поруч старші колеги роками сидять в обдертих стінах.

Ділянка для нового міліцейського офісу - поблизу автовокзалу на Стрийській. У проекті мають бути позорі стіни не лише всередині, але й з вулиці. Це особливо важливо для людини, яка звертається до правоохоронців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук