Міськрада погодила інвестиційну програму «Львівтеплоенерго» на 2014 рік

У рамках програми, у Львові проведуть реконструкцію кількох теплових мереж, а також встановлення загально будинкових вузлів обліку теплової енергії та опалення.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 1 серпня, на засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

У рішенні, зокрема, йдеться про те, що інвестиційна програма передбачає реконструкцію магістральної теплової мережі на вул. Луганській, біля ТЦ «Південна», на вул. Тернопільській та Дж. Вашингтона, 13а, а також між перехрестями вулиць Стрийська-Чмоли та Луганська-Стрийська. Окрім того, погоджено  встановлення 101-го загальнобудинкового вузла обліку теплової енергії на опалення.

«Львівтеплоенерго» запропонували 29 млн грн, з них основна частка йде на реконструкцію магістральних теплових мереж, щоби забезпечити їх надійну експлуатацію, а також 5,7 млн – на встановлення 100 загальнобудинкових вузлів обліку теплової енергії. Підприємства мають обов’язок, в межах поступлень, частину коштів цієї інвестиційної складової скеровувати на виконання цих робіт», – розповів в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук