Місто без смороду коштує понад 420 мільйонів гривень

Без смороду

Головні новини за 29 вересняНовини Львова, 29 вересня 2011, 22:39 870 0

Щоби позбутись неприємного запаху у Львові, потрібно реалізувати комплексну інвестиційну програму.

Слідча комісія, після відбору проб зі стічних вод підтвердила основну версію: низка підприємств харчової промисловості скидають неочищені стоки у каналізаційну систему.

“Запах йде від того, тому що підприємство харчове. Відповідно йде відповідний скид, воно йде в каналізацію. Після цього цей скид призводить до гниття, а процес гниття це відповідний запах”, - каже інженер ЛМКП "Львівводоканал" Ростислав Луцишин.

Давати офіційні коментарі кондитерська компанія та дріжджовий завод відмовляються. Та поза камерами кажуть - звинувачення безпідставні.

“Ну, які можуть бути офіційні коментарі? Ну, воно так смішно виглядає. смердить на Науковій, смердить на Сихові, наші стоки йдуть на очисні міста, з якими ми співпрацюємо, тут ви запах чуєте?”, - каже працівник ПрАТ "Компанія Ензим".

Міська рада вже скерувала листи до підприємств із висновками комісії.

“Вже скеровано листи до компанії “ЕНЗИМ” за підписом заступника міського голови, “Світоч” та Жиркомбінат, яких зобов’язано вжити заходів у 10-денний термін щодо припинення порушень вказаних правил”, - каже в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник.

Крім спроб вплинути на підприємства, міська рада мусить покращити систему каналізації. У місті є 11 ділянок колекторів, що перебувають в аварійному стані і потребують ремонту. Крім того, треба провести каналізацію у ті райони міста, які на сьогодні цього блага цивілізації не мають. Таких територій у місті нарахували дев’ять. Нарешті у дощоприймачах, через які сморід виходить з каналізації - зруйновані гідрозатвори, і нема техніки, щоби їх чистити.

“Причин я назвав більше 11. Треба зробити програму, виділяти кошти і гранатові кошти залучати і вирішувати в місті цю проблему”, -каже заступник міського голови Львова Володимир Шевчук.

Загальна вартість витрат - 429 мільйонів гривень. З них 66 мільйонів - на першочергові заходи. Міська рада ініціює програму модернізації львівської каналізації, розраховану до 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук