Модератор форуму YES докоряв Гриценкові неефективною роботою на посаді міністра оборони

Суспільство15 вересня 20187161
Модератор форуму YES докоряв Гриценкові неефективною роботою на посаді міністра оборони
Анатолій Гриценко та Стівен Сакур

Модератор провідного форуму YES, Стівен Сакур звернув увагу, що під час свого виступу Анатолій Гриценко не торкнувся питань війни, окупованого Криму та Донбасу, а також жодного разу не згадав Росію. Стівен Сакур припустив, що Гриценко не хоче, щоб йому згадували його неефективну роботу на посаді міністра оборони, коли не зміцнювалась оборона України

«Дуже цікаво, що у сьогоднішній вашій промові ви вирішили не торкатися конфлікту на Сході, ситуації в Криму, конфлікту з Росією. Хоча, ви - колишній міністр оборони. Ви не згадали …тому що не вважаєте, що це буде однією з головних тем майбутніх виборів, чи ви непокоєтесь через те, що хтось пригадає вашу роботу на посаді Міністра Оборони і те що ви не змінювали збройні сили країни…», - запитав політика модераторфоруму YES (на відео з 15:15 хв – ред.).

Також модератор Стівен Сакур, ведучий HardTalk на BBC критично поставився до заяв Гриценка щодо необхідності ввести в Україні окремі елементи авторитаризму, відзначивши, що такі речі погано корелюються з демократією. Гриценко заперечив, згадавши Черчіля, де Голля та Голду Меїр.

«Ви намагаєтесь реформу проводити в дусі Майдану, водночас нещодавно ви заявили, що країні варто рекомендувати деякі авторитарні речі, і це може бути позитивом - це не дуже добре вписується в ваш імідж як лідера демократичних реформ» - докоряв Стівен Сакур політику (на відео з 11:50 хв – ред.).

В суботу, 15 вересня, Анатолій Гриценко виступив в Києві на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук