МВФ готовий виділити Україні $14-18 млрд

Volodymyr Balyta, 27 березня 20140
МВФ готовий виділити Україні $14-18 млрд
фото ТСН.ua
МВФ готовий виділити Україні $14-18 млрд

Національний банк України планує підписати меморандум про співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ) у Вашингтоні у першій половині квітня. МВФ готовий виділити Україні $14-18 млрд.

«Ми поїдемо у першій половині квітня у Вашингтон і там будуть вирішені всі проблеми. Отакий є план», - про це заявив голова Національного банку України Степан Кубів, пише Укрінформ.

Водночас керівник місії МВФ Микола Георгієв заявив, що Україна і Міжнародний валютний фонд домовилися про нову кредитну програму. «Ми завершили роботу, домовилися про дворічний кредиті stand by в розмірі від 14 до 18 млрд доларів», – сказав Георгієв.

Цього місяця можливий перший транш кредиту, проте для цього необхідно розпочати реформи. Окрім цього, Георгієв наголосив, що нова програма співпраці дозволить розблокувати інші джерела фінансування, які разом з грошима МВФ принесуть Україні до 27 млрд доларів за два роки, пише lb.ua.

Нагадаємо, термін попередньої програми минув наприкінці 2012 року. За цим договором країна отримала лише два кредитні транші на $3,4 млрд із запланованих $14,3 млрд. Потім фінансування заморозили через невиконання вимог фонду: підвищення тарифів на газ для населення, консервативна бюджетна політика та перехід до гнучкого валютного курсу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук