МЗС: Черговий «гумконвой» РФ є провокацією і причиною майбутньої ескалації ситуації на Донбасі

СуспільствоРоман Ганкевич, 2 листопада 20140

 

Переміщення чергового «​​гумконвою» Росії до України відбулося без запиту про отримання згоди української сторони, без здійснення компетентними органами України процедур прикордонного та митного контролю, без узгодження з Міжнародним комітетом Червоного Хреста і всупереч усталеної міжнародної практики.

Про це йдеться в офіційній заяві МЗС України, розміщеній на сайті відомства у неділю, 2 листопада.

«Ці провокаційні дії російської сторони, нездатність слідувати усталеним міжнародним правилам при наданні гуманітарної допомоги, а також спроби приховати справжній зміст вантажу – є свідченням продовження курсу Росії на подальшу ескалацію ситуації на сході України», - йдеться в коментарі МЗС України щодо п’ятого «гуманітарного конвою», який сьогодні перетнув державний кордон України.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з незаконними діями Російської Федерації, грубим порушенням державного кордону України, втручанням у внутрішні справи держави шляхом підтримки терористичних угруповань, діючих на Донбасі.

«Вимагаємо від Російської Федерації припинити провокаційні дії і дотримуватися загальноприйнятих норм і принципів міжнародного права і міждержавних відносин», - заявили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук