На Донбас повернулося майже 40 тис. вимушених переселенців

Вперше за останні декілька днів спостерігається зменшення кількості переселених людей з районів проведення АТО.

Йдеться про реверсне переміщення людей – жителі сходу України повертаються додому.

Про це заявив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергій Бочковський.

Зокрема, за минулу добу у місця постійного проживання повернулася 2281 особа, з яких значна частка саме у Донецьку область – 1863 особи.

Загалом, за даними Міжвідомчого координаційного штабу, до рідних домівок вже повернулося 39 тис. 550 осіб, інформує прес-служба ДСНС.

Голова Служби зазначив, що люди починають повертатися додому  у зв’язку з поступовим відновленням інфраструктури зруйнованих міст та відновленнмя життєдіяльності на звільнених територіях Донбасу.

«Найвищі показники реверсного переміщення зафіксовано саме з міста Києва – 23 тис. 404 особи, Харківської – 6021 особа, Одеської – 2720 осіб та Запорізької областей – 1475 осіб. Інші регіони мають дещо нижчі показники, проте повернення людей фіксується з кожної області України», – заявив Бочковський.

Голова ДСНС України також повідомив, що, незважаючи на повернення громадян додому, ще є люди, які на певний час покидають свої міста. Проте ця кількість з кожним днем зменшується.

«Якщо раніше ми фіксували за добу тисячі переміщених осіб, то за минулу добу з районів проведення АТО та тимчасово окупованої території АР Крим перемістилося лише 391 особа… Всього станом на сьогодні ми маємо 268 тис. 520 переміщених осіб, що майже на три тисячі менше, ніж було 13 вересня – 271 тис. 614 осіб», – сказав Бочковський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук