На Івано-Франківщині обурені селяни ходять по домівках депутатів-прогульників

Люди приходять додому до своїх обранців, вимагаючи відвідувати сесії сільської ради

Половина депутатів у селі Загвіздя не відвідує сесій

У селі Загвіздя Тисменицького району Івано-Франківської області 11-ть з 22-х депутатів не з’являються вже на третю поспіль сесію сільської ради. Через прогульників рада не працює більш як місяць, відповідно орган місцевого самоврядування не розглядає нагальних для громади питань.

Як пише «Загвіздя News», нещодавно представники громади завітали додому до депутата сільської ради від БПП «Солідарність» Петра Кардаша, який разом з іншими сімома депутатами від цієї партії не ходить на сесію. Обурених людей біля воріт зустріла дружина депутата, сам народний обранець до них не вийшов.

Депутат Петро Кардаш не ходить на сесії більш ніж місяць

Депутат Кардаш ігнорує свої обов'язки, колаж Загвіздя News

«Ну я вам сказала, що це неприйомний день!», «Він прийшов у мене з роботи, і він не залишить домашню роботу», «Він сказав, що не приймає», – такими словами відбивалась вона від громади.

«Як треба було його вибрати, то він ходив до кожного, і стояв, і говорив, і що вам треба… а тепер він не має дві секунди? Це не по-людськи», – відповіла мешканка цього округу дружині депутата.

«Моя дитина від 2014 року в АТО. Ви йому перекажіть, що прийшла його «хімічка», – звернулася до дружини депутата його колишня вчителька, син якої є учасником АТО і чекає на рішення щодо виділення землі від сільської ради.

Нині сільська рада не працює понад місяць, депутати досі не ухвалили навіть регламенту сільської ради. Невирішеними залишаються також питання щодо виділення коштів на співфінансування ремонту центральної дороги та групи продовженого дня для двох шкіл. На розгляд також чекають земельні питання селян.

Загвіздянська ОТГ через прогульників досі залишається поза перспективним планом територій громад області і, якщо не змінить цього статусу до 15 жовтня, то 2019 рік розпочне без шансів на розвиток та з малим бюджетом, сформованим через Тисменицьку РДА.

Зазначається, що вісім депутатів фракції БПП «Солідарність» та три самовисуванці не з’являються вже на третю поспіль сесію, скликану головою Загвіздяснької ОТГ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук