На Левандівці спробували демонтувати скандальний кіоск

СуспільствоЮрій Герун, 2 лютого 2018, 18:59 0

Скандальний кіоск на вулиці Повітряній у Львові таки взялись зносити. Уже багато років у цьому МАФі цілодобово торгували алкоголем. Точка не давала спокою ні культурному центру, що працює поряд, ані мешканцям мікрорайону. Тож на незвичну подію 2 лютого зібрались міська влада, працівники «Львівводоканалу», мешканці Левандівки та навіть захисники алкомаркету. Та чотирьох одиниць комунальної техніки таки не вистачило, аби будівля зникла.

Ескаватор, евакуатор та навіть кран – уся «важка артилерія» комунальників готова до демонтажу кіоску поблизу культурно-мистецького центру «Супутник» на Левандівці. Із 2014 року культурний заклад і об'єкт торгівлі у стані війни. Доходило і до судової тяганини.

«Нами було доведено, що розташування малої архітектурної форми було неправильним і неправомірним не лише тому, що поряд із школою та закладом культури, а й на електро та телефонних комунікаціях нашого закладу», – розповідає директор культурно-мистецького центру «Супутник» Олександр Агашков.

Та на шляху демонтажу перша перешкода. Продавчиня забарикадувалась і не має наміру покидати кіоск. Ні прохання людей ані патрульної поліції результату не дало. Та комунальники теж не здаються. Ескаватор ковшем підриває вхід до кіоску та досягає комунікацій «Львівводоканалу», які треба ремонтувати.

«Зараз здійснюються всі роботи, аби усунути це протікання і заплановано усунути перешкоду цього об'єкта. Але оскільки людина знаходиться всередині, ми не маємо права підіймати, натомість проводим роботи із знаходження мереж. Якщо не сьогодні, то будемо робити стільки спроб, скільки необхідно», – каже заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Кіоск відомий на Левандівці своїм цілодобовим продажем алкоголю. Рік тому ми навіть проводили експеримент з нічної закупівлі. Алкоторгівлею тут займаються навіть без касового апарату. Відтак мешканці мікрорайону, які зібрались подивитись на демонтаж, такі дії підтримують.

«Молодь тут п'є, курить. Ми батьки постійно ганяємо ходимо. І не пасує, бо це не його територія», – каже мешканка Левандівки пані Оксана.

«Всі діти, які йдуть зі школи, завжди звертають сюди за магазин і вживають алкоголь», – каже інший мешканець Левандівки Руслан.

Фортеця-кіоск в повній облозі, та, судячи з усього, сьогодні таки вистоїть. На підтримку алко-МАФу зібрався навіть пікет з одного небайдужого пана.

«Кіоск в дуже прекрасному стані. Сигарети, жувачки – все є. Я проти того демонтажу!», – зазначає протестувальник.

Врешті-решт для безпеки перехожих кіоск обгородили імпровізованим парканом та залишили в спокої до наступної спроби демонтажу. Перед цим об'єкт торгівлі мають ще від'єднати від електропостачання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук