На Львівщині переселенці зможуть проголосувати за спрощеною процедурою

Головні Новини за 09 жовтняОльга Зеліско, 9 жовтня 2014, 18:40 0

Переселенці з Криму і Донбасу можуть проголосувати на новому місці проживання, зокрема й на Львівщині. Для цього їм потрібно звернутись з паспортом у найближчий відділ реєстру виборців.

«Необхідно лише прийти з паспортом у відділ ведення державного реєстру виборців та заявити про те, що вони хочуть проголосувати. Яким чином? Їм потрібно тимчасово змінити місце голосування», – пояснив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Федір Алєйніков.

На Львівщині є 34 відділи реєстру виборців. У кожному зараз записались по 2-3 переселенці. Також тут фіксують і тих, хто у відрядженні чи з іншої причини не може голосувати вдома. Таким громадянам потрібні відповідні документи з місця праці. Система бачить кожного виборця, тож неможливо зареєструватись у кількох районах.

На новому місці голосування можна зареєструватись до 20 жовтня, навіть у суботу та неділю. Проте працівники попереджають – краще не тягнути до останнього.

«Звернулося взагалі тільки 14 осіб, з них переселенців – п’ять… Велике прохання до людей, швидше прийти, не чекати на останній день», – зазначила начальник відділу ведення державного реєстру виборців Франківського району Львова Ірина Серденько.

Загалом на Львівщині мешкає майже сім тисяч переселенців, дві тисячі з Криму, решта – зі східних областей. Вони отримають лише один бюлетень, оскільки не можуть голосувати за кандидата-мажоритарника в іншому окрузі. 

Додамо, що жодна політсила так і не висунула кандидата-мажоритарника з Криму. У зоні АТО з 21 виборчого округу працюватимуть 11, тож у Верховній Раді буде максимум 438 депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук