На Львівщині ще майже 600 сімей готові тимчасово прийняти кримчан

Христина Нога, 16 квітня 20145412
На Львівщині ще майже 600 сімей готові тимчасово прийняти кримчан
фото Вголос
Кримчани на вокзалі у Львові

Тимчасовий притулок переселенцям із Криму готові надати ще 576 сімей на Львівщині, повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Загалом на тимчасове проживання, згідно з повідомленням, вже влаштовано 1467 осіб, з них 867 – дорослі, 600 – діти.

За словами заступника директора департаменту соціального захисту ЛОДА Оксани Яковець, працівники відповідних служб постійно забезпечують мобільний, організаційно-технічний, соціально-побутовий та транспортний супровід осіб, які тимчасово переселяються з Криму та південно-східних областей України.

Окрім того, для всіх сімей організовано медичне обстеження у місцевих лікувальних закладах.

Нагадаємо, що станом на 15 квітня, 194 дитини з Криму та з Севастополя влаштовано на навчання у загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Львівщини. Ще один учень навчається в ліцеї. Наразі триває процес оформлення на навчання кримських студентів до ВНЗ області. Зокрема, вже зареєстровано 287 студентів, які хочуть навчатись на Львівщині, з них 224 – приступили до навчання. Складною залишається ситуація щодо працевлаштування кримчан.

Додамо, що з 2 березня у Львівській облраді цілодобово працює безкоштовний телефон «гарячої лінії» – 0-800-501-727, де приймають повідомлення жителів Криму, які хочуть приїхати на Львівщину для тимчасового проживання.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук