Волонтери Фабрики Святого Миколая рознесуть подарунки майже 3 тис. дітей

2800 дітей із малозабезпечених сімей Львова, а також малеча переселенців і вояків АТО отримають подарунки від помічників Святого Миколая. Уже 17 років поспіль у Палаці мистецтв діє Фабрика Святого Миколая.

За два місяці до того збирають пожертви. «Жертвують нам, здебільшого, фірми або школи, або просто люди приносять нам подарунки сюди і ніхто не називається. Звісно, ми знаємо, від кого це приходить, але не називаються тому, що Миколай приносив подарунки не називаючи себе», – розповіла координатор Фабрики Миколая Павло Фарина.

500 волонтерів мали спеціальний вишкіл, аби все працювало, як на справжньому святковому конвеєрі.

Серед таких помічників Миколая подружжя Наталя і Дмитро – це для них уже добра традиція щороку перед святами свій час присвячують цій справі. «Ми вже на акції з 2010 року, цього разу ми як волонтери працюємо. Нам дали такий конвертик, тут є адреси, до яких ми маємо прийти і кількість дітей», – пояснює Наталя і Дмитро Мавдрики.

«Бракує тут канцелярії і бракує солодкого, я так розумію, якщо би 100 кілограмів цукерок хтось приніс, то було би добре. Не треба одній людині, можна кожному хоча б по 5 по 10 кілограмів пожертвувати», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Є потреба також у засобах гігієни. Долучитися і принести подарунок у Палац мистецтв можна до неділі, 17 грудня. А далі волонтери рознесуть пакунки дітям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук