На Майдані залишиться лише один намет: Самооборона переїжджає до Київської фортеці

На Майдані залишиться лише один намет: Самооборона переїжджає до Київської фортеці

Самооборона Майдану розбирає намети і готується до переселення з Майдану Незалежності до Київської фортеці.

Про це повідомив рух на своїй сторінці у Facebook.

«Самооборона Майдану почала процес зняття наметів та переселення. Підрозділ 3-ї сотні відбув до Київської фортеці, щоб підготувати територію для наметового містечка», – йдеться у повідомленні.

Як додає 5 канал, рішення про переселення на територію архітектурного комплексу «Київська фортеця» ухвалили через дискредитацію ідей Майдану та Самооборони іншими протестувальниками, які оселилися на головній площі столиці.

Зазначається, що Самооборона планує привести до ладу Київську фортецю та прилеглу територію і частково переобладнати її під штаб. Туди незабаром переїдуть дві сотні «самооборонців» та три десятки наметів, які зараз стоять на Майдані. Однак, один намет руху на Майдані все ж залишатиметься.

«Революція наша продовжується, просто вона не має бути прив’язана до цього місця. Ми переїжджаємо туди, де буде контрольована територія, де ми можемо дійсно контролювати наших людей і вийти з території, з Майдану. Ми зможемо дійсно контролювати – хто є наш, хто не наш. Хто не наш – будь-ласка, за периметр, за ворота. Хочете бухати – ідіть на Майдан, наприклад», – пояснив керівник виконавчого комітету Самооборони Майдану Данило Клех.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук