На нову снігоприбиральну техніку у Львові витратили ₴10 млн

Уся техніка готова до початку зимового сезону

На нову снігоприбиральну техніку у Львові витратили ₴10 млн
Уся снігоприбиральна техніка готова до зимового сезону

Цього року з міського бюджету Львова виділили 10 млн грн на придбання нової снігоприбиральної техніки. За ці кошти місто придбало п'ять піскорозкидувачів МАЗ та два тракторці, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Нову техніку розділять між усіма шляхо-ремонтними підприємствами (ШРП) Львова. На нові піскорозкидувачі та тракторці вже встановили GPS, щоби можна було відслідковувати їхні маршрути.

Всього на балансі міста є 141 одиниця техніки. За словами директорки департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірини Маруняк, уся техніка готова до початку зимового сезону.

«Двічі ми проводили об’їзд і огляд техніки. Об’їздили усі ШРП на предмет справності техніки, наявності піскосуміші. Залучали в комісію і представників ДСНС і комісію з надзвичайних ситуацій, депутатського корпусу. Зауважень з їхнього боку не було. Загальна кількість техніки, яка в нас є - це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП по районах, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. ЇЇ обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер. Вони також готові до зими», - розповіла Ірина Маруняк.

Також місто закупило 15 тис. м3 піскосуміші. Частина її вже є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо була закуплена сіль для більш концентрованої піскосуміші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук