На одній з річок Житомирщини зафіксували масовий мор риби

До Державної екологічної інспекції у Житомирській області 4 серпня надійшло звернення від органів місцевого самоврядування про масову загибель риби на річці Гуйва в межах села Піски Житомирського району.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища спільно з працівниками Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Житомирській області здійснили виїзд на місце події і підтвердили факт загибелі риби, повідомила у п’ятницю, 5 серпня, прес-служба Держекоінспекції. На воді вздовж берегів річки виявлено мертву рибу, а саме – окунів, щук, судаків, лящів.

Відділ інструментально-лабораторного контролю здійснив проби води на вміст забруднюючих речовин, результати яких будуть відомі через декілька днів. Працівники Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Житомирській області направили загиблу рибу на експертизу в лабораторію для  визначення імовірного забруднення. Крім того, фахівці розрахують шкоду, завдану навколишньому середовищу. 

Як відомо, через аномальну спеку масово гине риба в Дніпрі. Мором риби уражена акваторія площею у 8 тисяч квадратних метрів.

У липні 2016 року масова загибель риби сталась у річці Остер у Козелецькому районі Чернігівщини. За даними фахівців, до цього призвели дощі, що знищили захисні смуги і добрива з полів могли потрапити в річку. Не виключали також, що до загибелі риби призвело гниття водоростей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук