На півдні Польщі прикордонники затримали 17 українців

Польські правоохоронці стверджують, що затримані були нелегалами

СвітКатерина Чурилова, 8 листопада 20179920
Українців зобов'язали залишити територію Польщі якнайшвидше

Польські прикордонники затримали в Опольському воєводстві, яке межує із Чехією, 17 громадян України. Про це 8 листопада повідомила капітан Катажина Вальчак з Сілезького відділення Прикордонної служби, йдеться на сайті «Польського радіо».

Капітан Вальчак поінформувала, що перебування українців у Польщі суперечило задекларованим цілям, один із затриманих працював нелегально.

Вона повідомила, що затримання відбулося під час спільної акції прикордонників та інспекторів Державної інспекції праці в Ополю, які перевіряли дотримання правил законності працевлаштування, трудового права і правил техніки безпеки в одному з логістичних центрів на терені Опольського воєводства.

Прикордонники встановили, що перебування іноземців у Польщі суперечить задекларованим під час подачі заяв на візу у консульствах Польщі в Україні. У зв’язку цим, комендант Прикордонної служби в Ополе видав 16 громадянам України рішення про обов’язок повернення, повідомила капітан Вальчак.

Ще одного затриманого українця, як додала вона, «зловили на гарячому під час незаконного виконання праці». Співробітниця Прикордонної служби додала, що чоловік не мав ані дозволу на роботу, ані заяви про намір працедавця доручити виконання праці іноземцю.

Суд постановив, що громадянин України повинен сплатити штраф та покинути територію Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук