На Сихові демонтовують самовільно встановлену рекламу

Головні новини Львова 25.03Вікторія Іваскевич, 25 березня 2016, 14:13 879 1

На Сихові у Львові працівники КП «Адміністративно-технічне управління» демонтовують самовільно встановлені рекламних конструкції. Це банери та «спотикачі», які підприємці встановили без погодження.

Попередньо комунальники попереджають підприємців, а якщо ті не погоджують рекламу або не прибирають її самостійно, працівники КП демонтовують конструкції.

«В нас є база даних оформлених рекламоносіїв і вивісок і таким чином ми знаємо, що є оформлено, а що ні. Звертаємося до власників, пропонуємо їм оформити дозволи або демонтувати добровільно», ― каже інженер КП «Адміністративно-технічне управління» Ігор Чвак.

У п'ятницю, 25 березня, комунальники працювали на вулиці Сихівській. Там демонтували кілька конструкцій, які самовільно встановили ломбарди, кредитні спілки та мовний центр.

Всі рекламоносії зберігатимуть на складі КП «Адміністративно-технічне управління». Звідти власники можуть їх забрати, попередньо сплативши за роботу комунального підприємства та зберігання конструкцій. Чим довше рекламні щити лежать на складі, тим дорожче власнику його повернути. Також вартість залежить від розміру рекламної конструкції.

За словами працівників КП, близько половини підприємців намагаються повернути свою рекламу. Іншим дешевше виготовити нову.

Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» щотижня в рамках чинного законодавства здійснюють демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без дозволів, виданих у встановленому порядку, та вивісок без погоджених проектів або які не відповідають цим проектам. Від початку 2016 року вже демонтовано 247 самовільно встановлених рекламних конструкцій.

«В результаті виявлення самовільно встановленої конструкції, її власнику скеровується вимога її узаконити або ж добровільно демонтувати. Якщо підприємець не здійснює ніяких кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то вона буде демонтована примусово, про що підприємця додатково попереджають», ― пояснив директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

КП «Адміністративно-технічне управління» закликає усіх підприємців дотримуватись чинного законодавства і встановлювати конструкції зовнішньої реклами лише на підставі дозволів, а вивіски – відповідно до архітектурних вимог та погоджених проектів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук