На Сихові демонтували самовільно встановлені рекламні конструкції

Головні новини за 18 листопадаІрина Панчишин, 18 листопада 2014, 12:58 944 0

У вівторок, 18 листопада, комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» демонтувало 15 незаконно встановлених вивісок на фасаді будинку на вул. Сихівська, 28 у Львові.

У КП про ймовірно незаконні вивіски та зовнішню рекламу дізналися від мешканців будинку. Саме вони написали колективну скаргу, розповіла начальник юридичного відділу КП «Адміністративно-технічне управління» Наталія Малець.

«Ми по цьому будинку маємо скаргу від мешканців. Не можу вам сказати, яких саме квартир. Скаржилися на банкомат, що ввечері п’яні дебоші і таке інше. Ця реклама їм заважає, бо дещо там світиться», – зазначила Наталія Малець.

Про демонтаж власників крамниць комунальники повідомляли ще в жовтні. «Їм пропонували орієнтовно у двадцятих числах жовтня або подати документи на узгодження, або демонтувати вивіски. На жаль, прийшов час, і ніхто нічого не зробив. Тому ми їх самі демонтовуємо», – пояснив начальник відділу оперативного реагування комунального підприємства Андрій Барилко.

Усього з будинку по вул. Сихівська, 28 зняли 15 конструкцій (вивісок та зовнішньої реклами). Забрати їх власники можуть зі складу комунального підприємства (вул. Сахарова, 42). Для цього потрібно мати заяву, документи, які підтверджують право власності, та оплатити витрати з демонтажу і перевезення – приблизно від 200 до 1000 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук