На Волині відкрито лікувальний корпус обласної клінічної лікарні
8 грудня міністр охорони здоров'я України Зіновій Митник та голова Волинської ОДА Борис Клімчук взяли участь в урочистому відкритті лікувального корпусу "Б" Волинської обласної клінічної лікарні.
будівництво майбутнього лікувального блоку було закладено у 1999 році.
Від глави держави Віктора Януковича Борис Клімчук передав медичній установі систему ультразвукової діагностики.
Міністр охорони здоров'я України Зіновій Митник залишився задоволений побаченим та під враженнями зазначив: "Корпус будь-якої обласної лікарні відіграє ключову позицію цілого комплексу. Але й без нього волинські медики працювали прекрасно, про що й свідчать показники якісної роботи. Відкриття даного блоку дозволить використовувати сучасні умови лікування. В Україні, усі без винятку, починаючи від Президента та закінчуючи владою на місцях, працюють для покращення умов лікування людей".
У двох операційних залах нового оперблоку буде проводитись понад 2 тисячі оперативних втручань на рік, із них близько 700 - кардіохірургічних, в т. ч. 200 - із зупинкою серця. Кардіохірургами медичного закладу виконуються складні оперативні втручання: протезування клапанів серця, корекція вроджених та набутих вад, аорто-коронарне шунтування, балоноангіопластика та стентування вінцевих судин, імплантація кардіостимуляторів, катетерна деструкція аритмогенних зон та інші.
Нове фізіотерапевтичне відділення щоденно може приймати понад 600 хворих. Це - хірургічні хворі в ранньому післяопераційному періоді, післяінсультні хворі, хворі на цукровий діабет, хворі із захворюваннями серцево-судинної системи, шлунково-кишківникового тракту та опорно-рухового апарату. У відділенні буде проводитись їх рання реабілітація після кардіохірургічних операцій, протезування кульшових та колінних суглобів та оперативних втручань на хребті
Фізіотерапевтичне відділення оснащене найсучаснішою апаратурою. Проведення процедур магнітотерапії, лазеротерапії, електроімпульсної терапії, пресотерапії, механотерапії та мікрохвильової терапії дозволять скоротити середні терміни перебування хворих на ліжку на 1,5 дні, що дасть економічний ефект - 10 млн грн в рік.
Будівництво корпусу розпочато у 1999 році. Загальна кошторисна вартість будівництва - 18 313,4 тис. грн, в тому числі будівельно-монтажні роботи - 11 997,4 тис. грн та медичне обладнання - 5363,4 тис. грн., близько 14 млн грн. з них освоєно у 2010 році.