На вул. Січових Стрільців у Львові зупинили незаконну реконструкцію пам’ятки архітектури

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області зупинила незаконну реконструкцію пам’ятки архітектури у Львові на вул. Січових Стрільців, 3. Як причину вказано заниження категорії складності будівництва з боку замовника будівельних робіт.

За результатами позапланової перевірки реконструкції частини нежитлових приміщень на вул. С. Стрільців, 3 (із влаштуванням окремих входів з вул. Січових Стрільців та з проїзду Крива Липа) виявлено, що замовник вніс недостовірні дані в декларації про початок виконання будівельних робіт та про готовність цих об'єктів до експлуатації, йдеться в повідомленні прес-служби Інспекції держархбудконтрою України.

Зокрема, була занижена категорія складності будівництва. Будівля належить до пам'яток архітектури місцевого значення і відноситься до 4-ї категорії складності. Це будівництво може пошкодити споруду і негативно вплинути на зовнішній вигляд історичного Львова.

На усунення виявлених порушень замовнику видано відповідні приписи, також його оштрафовано на 20,4 тис. грн. Крім того, Інспекція скасувала декларації про початок будівельних робіт та про готовність об'єкта до експлуатації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук