На вулиці Голубця от-от буде каналізація

Каналізація на Голубця

Головні новини за 31 липняНовини Львова, 30 липня 2012, 22:50 0

В місті закінчують каналізування вулиці Голубця. Це завершальний етап робіт у Личаківському районі, які тривають з 2010-го року. Пані Ольга живе на вулиці Голубця вже 20 років. У будинку 6 сімей. Жінка показує дві вигрібні ями, які зараз використовують для каналізації. Запевняє, що таких на цій вулиці - сотні.

На цій вулиці залишилось прокласти ще 100 метрів труб. Це обіцяють зробити за два тижні. Аби запустити систему, знадобиться два місяці. Однак йдеться лише про центральну вітку. До будинків мешканці змушені підводити труби власним коштом.

Роботи дещо ускладнюють скелясті породи, на які наштовхнулися працівники. Через це змушені купувати додаткову техніку, щоб дробити камінь. Однак найбільше заважає затримка з оплатою, нарікає генпідрядник. Місто тільки за цю вулицю винне вже 1 мільйон гривень.

Каналізації немає в 9 житлових масивах міста. Там мешкають близько 14 тисяч львів'ян. Коли всі матимуть зручності, у місті навіть не загадують. Кажуть, занадто вже дорогі ці роботи, щоб прогнозувати наперед. Як приклад - район Личаківської

Неканалізованими у Львові залишаються 114 вулиць.Загальна сума потрібних коштів - близько 120 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук