На Закарпатті не має бути жодних «відстійників» нелегалів, - губернатор

9 лютого 20114310

На Закарпатті, туристично-рекреаційному краї, який ми прагнемо зробити ще й екологічно чистим, не має бути жодних «відстійників» нелегалів. Так відреагував голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида на інформацію у ЗМІ про те, що в регіоні хочуть збудувати десяток пунктів тимчасового перебування та утримання нелегалів.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі голови Закарпатської ОДА.

«Обласна влада не давала згоди на розміщення в регіоні нових пунктів тимчасового тримання нелегальних мігрантів. Позиція обласної влади однозначна: жодних «відстійників». На прикладі табору в Павшино закарпатці вже бачили, які загрози для населення несуть нелегальні мігранти: різні хвороби, зростання злочинності і т.д. Повертатися знову до проблем минулого – не бачу сенсу», – зазначив голова ОДА Олександр Ледида.

Водночас, О.Ледида відзначив, що треба усвідомлювати, що область межує одразу з 4 країнами ЄС. «Тому питання протидії нелегальної міграції в області є і ще тривалий час залишатиметься актуальним. Затриманих нелегалів «на місці» потрібно ідентифікувати та можливо, розслідувати скоєні ними злочини. На моє переконання, такі оперативні дії мають відбуватися винятково на території прикордонних загонів – у спеціально облаштованих будівлях. Такі приміщення є в наявності й у Чопському, і в Мукачівському прикордонних загонах. Можливо, ці пункти нині не зовсім відповідають санітарно-гігієнічним вимогам міжнародних організацій з прав людини. Якщо ЄС хоче виділити гроші саме на покращення цих умов – обласна влада сприятиме. Але, повторюся, про жодне будівництво нових пунктів тримання нелегальних мігрантів на території Закарпаття – не йдеться», – відзначив губернатор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук