Нардеп Сергій Мельничук не зміг виправити інформацію про трильйон гривень в е-декларації

СуспільствоЮлія Поліковська, 8 листопада 20165531
Нардеп Сергій Мельничук не зміг виправити інформацію про трильйон гривень в е-декларації
Виправлена декларація нардепа Сергія Мельничука не відрізняється від основної: вказаний трильйон готівки

Депутат Верховної Ради Сергій Мельничук з групи «Воля народу» подав виправлену електронну декларацію, однак вона нічим не відрізняється від первинної, в якій був вказаний трильйон гривень готівкових коштів.

Відповідно до закону, після подачі електронної декларації декларанти можуть протягом семи днів внести в неї зміни, подавши виправлену. При цьому виправлену декларацію можна подати тільки один раз.

Основну декларацію Мельничук подав 29 жовтня. Таким чином, він мав право внести в неї зміни до 6 листопада.

Станом на ранок вівторка, 8 листопада, в реєстрі значаться дві декларації Мельничука: основна і виправлена. В обох деклараціях вказано трильйон готівкою.

Проте стало відомо, що 3 листопада депутат звертався до голови НАЗК Наталі Корчак з проханням надати йому можливість виправити вказаний в електронній декларації про доходи за 2015 рік розмір готівкових коштів з 1 трильйона гривень на 10 млн грн., повідомили «Українські Новини»

У своєму зверненні Сергій Мелньик зазначив, що він не може скористатися правом на виправлення в електронній декларації, «оскільки поле «Подати виправлену декларацію» в системі не активне.

Нагадаємо, 1 листопада Сергій Мельничук заявив, що вказав трильйон гривень в своїй електронній декларації задля привернення уваги. Мельничук пообіцяв виправити декларацію і вказати в ній 10 млн грн доходу.

Згідно із законом, за подачу недостовірних даних в деклараціях про доходи настає кримінальна відповідальність в разі, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної зарплати, тобто на 362 500 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук