Нардеп «Слуги народу» Микола Тищенко нахамив журналістці у Верховній Раді
«Хто ви така, щоб перевіряти? ...Мій батько чи дружина?»
Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко в кулуарах Верховної Ради нахамив кореспонденці «Радіо Свобода». Відео опубліковано у Twitter видання.
Тищенкові не сподобалися питання про склад нового Кабміну, за який він проголосував. Спочатку він намагався ігнорувати журналістку, а потім запропонував: «Попийте водички, вам корисно».
Він також додав, що «із радістю давав би коментарі журналістам», але не розуміє, навіщо йому ставлять такі запитання. Журналістка пояснила, що нині суспільство підозрює «слуг народу» у тому, що вони не читають законопроєктів, за які голосують. Саме тому вона вирішила перевірити, чи так це насправді.
«А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько? Чи дружина? Хто ви, щоб перевіряти?», – обурено відреагував Тищенко.
«Слуги народу» Микола Тищенко та Артем Культенко, здається, не люблять відповідати на запитання журналістів Радіо Свобода pic.twitter.com/XCXn0GiHao
— Радіо Свобода (@radiosvoboda) 19 вересня 2019 р.
Коли журналістка відповіла, що контролювати владу - це робота журналістів, нардеп пішов.
Микола Тищенко вже не вперше відповідає хамством журналістам, пише ТСН. Зокрема, 29 серпня, у день засідання новообраної ВР, нардеп відповідаючи на запитання журналістки «Радіо Свободи», не зміг сказати, які події відбулися 29 серпня 2014 року. Тоді кореспондентка декілька разів задала йому уточнюючі запитання щодо Іловайської трагедії, а Тищенко, своєю чергою уникав конкретних відповідей. Врешті, він заявив: «Мені що, два роки? Я більше до вас не підійду. Мені ж не два роки. Ви ставите мені такі питання, як дворічному хлопчику. Це перший і останній раз, коли я з вами спілкувався».
Як інформував ZAXID.NET, депутат від «Слуги народу» Максим Бужанський назвав журналістку «тупою вівцею».
З 29 серпня в Україні почав роботу новий уряд, створений владною партією «Слуга народу». 2 вересня Кабмін заявив, що буде проводити засідання в закритому для ЗМІ режимі. Пізніше спікер Ради Дмитро Разумков пообіцяв залишити журналістам доступ у парламент.
У той же час фракції «Слуги народу» призначили декількох депутатів, яким «можна спілкуватися зі ЗМІ».