Нардепка Світлана Заліщук заявила про зникнення грошей після обшуку в квартирі її брата

Брат парламентарки очолював українську компанію, яка працювала в Росії

Народний депутат Світлана Заліщук стверджує, що після обшуку, який провели представники правоохоронних органів у квартирі її брата, зникли гроші. Про це вона повідомила у своєму Facebook.

«Обшуки в моїй родині таки провели. Але за місцем проживання брата, а не в будинку, де живе батько, як заявила прокуратура... Унаслідок обшуків були зіпсовані вхідні двері, перевернута квартира, безліч вилучених особистих речей брата, які не мають жодного стосунку до роботи будь-кого з моїх родичів, зникли кошти, які не внесені до протоколу обшуку», – написала вона.

Світлана Заліщук заявила, що деякі документи брата, вилучені під час обшуку, стали доступними «деяким фейсбучним ботам».

Після обшуку в квартирі, фото Світлани Заліщук

За словами Заліщук, її брат очолював українську компанію, яка працювала в Росії, він погодився на цю роботу до подій на Майдані, і, коли Росія вторглася до Криму й на Донбас, він протягом якогось часу передав справи і повернувся в Україну.

«Саме з громадянських міркувань. У Росії жодним майном чи бізнесом ані брат, ані інші члени моєї родини не володіють», – додала вона.

Заліщук повідомила, що найближчим часом адвокат брата планує зв’язатися зі слідчим, щоб з’ясувати, в чому суть претензій до нього Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, 26 жовтня з’явилася інформація, що слідчі проводять обшуки за місцями проживання осіб, причетних до керівництва банку «Капітал», та місцем розташування офісних приміщень, які використовуються бізнес-структурами кінцевого власника цього банку в бізнес-центрі «Гулівер».

Повідомлялося, що слідчі проводять обшук за місцем проживання колишнього керівника Київського відділення ПАТ «АКБ «Капітал», «який є батьком одного із народних депутатів України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук