«Народний фронт» вимагає не розділяти питання деокупації Криму і Донбасу, — Бурбак

Партія «Народний фронт» вимагає не розділяти питання деокупації Криму і Донбасу в державній політиці України, і вирішувати їх відповідно до норм вітчизняного та міжнародного права.

Про це заявив голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, коментуючи дискусію про становище окупованого Криму у зв’язку з 72-ю річницею геноциду кримськотатарського народу.

«Народний фронт», зазначив Бурбак, наполягає на обов’язковому притягненні Росії та її керівників до відповідальності за окупацію і анексію Кримського півострова.

«Крим, як і Донбас — це українська земля, і за її анексію Росія назавжди залишиться порушником міжнародного права, нестиме за це політичну і матеріальну відповідальність. За тяжкі воєнні злочини керівництво Російської Федерації обов’язково постане перед правосуддям», — сказав Максим Бурбак.

В зв’язку з цим, наголосив він, «Народний фронт» вимагає переслідування всіх осіб і організацій, які порушують заборони України на контакти з Кримом.

«Усі, абсолютно усі, хто порушуватиме передбачені міжнародним правом санкції і обмеження щодо окупованого Криму, хто контактуватиме з путінським окупаційним режимом на півострові — будуть переслідуватися Україною та міжнародним співтовариством», — зазначив народний депутат.

При цьому партія, за словами Бурбака, вимагає не допустити розділення питань Криму і Донбасу в міжнародних зусиллях щодо деокупації українських земель, — насамперед у політиці санкцій проти Росії.

«Питання визволення Криму не може й не повинно вирішуватися окремо від питання деокупації окремих районів Донбасу. Ми не дозволимо під диктовку Кремля розділити урегулювання цих питань. Окупація Криму і так звані «ДНР»/»ЛНР» — це все одна біда, яка має одне пояснення і одного винуватця. Не може бути мови про жодне пом’якшення чи скасування санкцій проти Російської Федерації, поки держава-агресор не відмовиться від окупації усіх українських земель (аж до останнього квадратного метра) і не відшкодує Україні збитки», — наголосив Максим Бурбак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук