Національна поліція спростить вимоги до кандидатів під час відбору на службу

Деяким кандидатам запропонують скласти іспит повторно за кілька місяців

У Національній поліції спростять підхід до оцінювання кандидатів при відборі на службу. Тепер ті, хто не здали нормативи, зможуть повторно скласти цей іспит. Про це розповів голова Національної поліції Сергій Князєв, повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що найбільше кандидатів відсікають під час здачі нормативів, тому тим кандидатам, які не вклалися у норматив на долі секунд, даватимуть змогу скласти іспит повторно за кілька місяців.

Голова Нацполіції додав, що за кордоном така практика під час відбору працівників до поліції є давно. Він зазначив, що, якщо кандидат вмотивований і має бажання служити в поліції, але на фінальному іспиті не вкладається у норматив на декілька секунд, йому дають можливість «підтягнути» свої навички. Після кількох місяців додаткової підготовки він знову здає іспит і, в разі успішної здачі, кандидат вступає на службу до лав поліції.

«Я вважаю, нам необхідно змінити підхід і давати шанс кандидату «підтягнути» за декілька місяців рівень своєї підготовки до належного рівня», – додав голова Нацполіції.

Також Сергій Князєв зазначив, що наразі в Академії поліції навчаються 185 курсантів з 12 регіонів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук