Навряд чи на борту збитого Іл-76 було 40 десантників, – влада ЛНР
За інформацією керівника прес-служби «Луганської народної республіки» Володимира Іногородского, на борту літака Іл-76, збитого біля летовища в Луганську, навряд чи перебувало 40 десантників, про що заявила київська влада.
Про це інформують РИА Новости.
«Літак був збитий близько першої ночі. Вранці там вже були наші ополченці, а за ними прибули російські журналісти. Не було українських військовослужбовців. За такий короткий час військові, які знаходилися в аеропорту, нібито евакуювали тіла сорока десантників і дев'яти членів екіпажу», – розповів Іногородскій.
Також він засумнівався у тому, що екіпаж літака складався з дев’яти людей.
«Звичайний екіпаж Іл-76, якщо вважати і заднього стрілка, становить вісім осіб. Бортпровідників вони з собою, чи що взяли?», – додав керівник прес-служби.
При цьому він зазначив, що серед частин літака, які досі розкидані в радіусі декількох сотень метрів, не було виявлено жодного фрагмента тіл, ні одягу.
«Щоб знайти залишки 49 осіб серед розкиданих і обгорілих шматків літака, потрібно кілька діб, спеціальна пошукова група, оснащена спеціальним обладнанням і технікою. Пошукові роботи ведуться в світлий час доби, а не під покровом ночі, тим більше, часу на пошук загиблих було мало через те, що шматки літака горіли і їх спочатку потрібно згасити, або почекати, поки вони охолонуть» – наголосив Іногородскій.
Він припускає, що інформацію про велику кількість загиблих поширює київська влада з метою списати так звані небойові втрати.
«Достовірно відомо, що у луганському аеропорту сталася перестрілка між десантниками зі Львова та Дніпропетровська. Швидше за все, саме втрати від цієї перестрілки хочуть «повісити» на ополченців», – додав керівника прес-служби Луганської народної республіки.
Нагадаємо, у ніч на суботу, 14 червня, близько 01:10 під час заходу на посадку в аеропорту Луганська двома ракетами з ПЗРК був збитий військово-транспортний літак ЗСУ, на борту якого перебували 49 військовослужбовців. За попередніми даними, усі вони загинули.
У Міноборони не виключають, що причиною загибелі ІЛ-76 могла бути зрада диспетчерів.