Найбільше у Львові рекламують Васюника, Добродомова і Юринець

Основні кандидати на посаду мера витратили не менше 3 млн грн. на рекламу

СуспільствоНазарій Тузяк, 19 жовтня 20157240

У Львові найбільше рекламуються Ігор Васюник, Дмитро Добродомов та Оксана Юринець. Про це свідчать результати моніторингу витрат на передвиборчу агітацію, озвучені сьогодні, 19 жовня.

«Лідером за витратами на зовнішню рекламу із вересня і до сьогодні є Ігор Васюник. Другу сходину між собою ділять Дмитро Добродомов та Оксана Юринець, третім є Руслан Кошулинський, а четвертим Володимир Гірняк», - розповіла експерт «Моніторингу витрат на передвиборчу агітацію під час виборів мерів Львова та Дрогобича Оксана Фітель.

Зовнішньої реклами чинного мера Львова Андрія Садового у місті експерти не знайшли. «Останнім часом почала з'являтися реклама «Самопомочі», але ми аналізували виключно рекламу кандидатів у мери. Тобто там мусить бути ім'я, фото кандидата, а не лише партія. Тому й вийшло так, що реклами Андрія Садового немає», - пояснила ZAXID.NET Оксана Фітель.

Загалом у межах моніторингу витрат аналізували рекламні матеріали 6 кандидатів на посаду міського голови (усього на мера балотується 11 осіб): Ігоря Васюника, Володимира Гірняка, Дмитра Добродомова, Руслана Кошулинського, Андрія Садового та Оксани Юринець. Ще до початку виборчої кампанії основні кандидати на посаду мера витратили 1 млн грн, а за вересень-жовтень додатково 3 млн грн. Ця сума враховує витрати на зовнішню рекламу, у пресі та на телебаченні. При цьому підрахунок витрат здійснюється на основі середньоринкових цін на рекламу.

«Ми свідомо не давали конкретних сум витрат кандидатів, а називали лише загальну - це 3 млн грн. Сьогодні останній день, коли кандидати мають подати свої проміжні звіти про свої витрати, згодом вони подаватимуть повний звіт за кампанію і ми хочемо порівняти ці дані з нашими результатами. Але конкретних цифр ми поки не називаємо, а лише порівнюємо як змінюються витрати на рекламу», - розповів ZAXID.NET керівник моніторингу Роман Кошовий.

Усього на посаду мера міста балотуються 11 осіб. У неділю, 18 жовтня, пройшли публічні дебати претендентів на крісло міського голови, у яких взяли участь 10 кандидатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук