НАЗК дасть доступ до електронних декларацій тільки за рішенням суду

Надання повного доступу до всіх без винятку декларацій з боку НАЗК буде мати протизаконний характер

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) заявило, що готове надавати доступ правоохоронним органам до електронних декларацій виключно при розслідуванні конкретних кримінальних справ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби агентства.

«Національне агентство з питань запобігання корупції (далі-Національне агентство) готове надавати доступ до електронної декларації виключно в рамках закону при розслідуванні конкретних кримінальних справ і просить правоохоронні органи надалі утримуватися від тиску на національне агентство, у тому числі через ЗМІ», - йдеться в ньому.

У НАЗК зазначили, що вимога про повний доступ до електронних декларацій чиновників здійснюється на підставі ухвали слідчого судді або суду.

Наголошується також, що в будь-якому іншому разі надання повного доступу до всіх без винятку декларацій з боку НАЗК буде мати протизаконний характер і не сприятиме винесенню законних рішень.

Як писав сьогодні ZAXID.NET, голова НАБУ Артем Ситник поскаржився на те, що НАЗК не надало НАБУ повного доступу до електронних декларацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук