НАЗК і НАБУ підписали меморандум про співпрацю

НАЗК і НАБУ підписали меморандум про співпрацю
фото НАЗК
Отримання працівниками НАБУ повного доступу до е-декларацій чиновників підвищить ефективність розслідування корупційних злочинів

Національне антикорупційне бюро і Національне агентство з питань протидії корупції підписали Меморандум про співробітництво та обмін інформацією в п'ятницю. Про у п'ятницю, 13 січня, повідомляється на сайті НАБУ.

Як зазначається, документ передбачає, в тому числі, доступ НАБУ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів і банків даних, якими володіє НАЗК.

Меморандум підписали директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник та голова Національного агентства з питань протидії корупції Наталія Корчак. Він вступає в силу з моменту підписання. Всі технічні аспекти, необхідні для доступу Бюро до реєстру електронних декларацій, будуть улагоджені протягом найближчих тижнів.

У НАБУ впевнені, що надання повного доступу до е-декларацій чиновників підвищить ефективність виявлення та розслідування корупційних злочинів, що розслідуються Бюро.

Раніше повідомлялося, що нещодавно НАЗК затвердило оновлені порядки перевірки електронних декларацій, а НАБУ почало нові розслідування за результатами аналізу е-декларацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук