НАЗК запідозрило львівського нардепа у сумісництві посад

СуспільствоАК, 15 вересня 20174772

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало 15 вересня лист до народного депутата від Сихова Дмитра Добродомова про адміністративне порушення українського законодавства про запобігання корупції.

Як вказано у листі НАЗК, на Дмитра Добродомова складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 статті 172-4 КУпАП – порушення обмежень на іншу оплачувану діяльністю паралельно з парламентською.

Порушення НАЗК виявило під час повної перевірки декларації Добродомова за 2016 рік (агентство вирішило провести таку перевірку 22 червня, а 21 серпня її продовжили), зазначає УП.

Дмитро Добродомов уже публічно відреагував на лист НАЗК, висловивши назвавши відразу дві ймовірні причини такої уваги з боку НАЗК.

«Мова, вочевидь, йде про акції «Львівметал» номінальною вартістю... 1440 грн (!). Ними я володію з 1992 року, коли мій батько вклав майновий сертифікат (пригадуєте такий?) свого неповнолітнього сина (тобто мене) у це акціонерне товариство. З того часу я жодного разу не отримав ані копійки дивідендів і загалом не цікавлюсь справами «Львівметал», де маю цілих майже 0,0001 % акцій, - написав Дмитро Добродомов у Facebook, коментуючи лист НАЗК. – Якщо це дійсно порушення, я готовий передати всі свої акції в сумі 1440 грн у Пенсійний фонд України».

За півгодини Добродомов висловив іншу версію, припустивши, що мова йде про гонорар за лекцію, яку він прочитав в Одесі у лютому 2016 року.

«12-14 лютого 2016 року в Одесі був Восьмий форум мережі вільних місцевих політиків «Регіональний та місцевий розвиток: українська практика та міжнародний досвід»… Мене запросили виступити з лекцією. За це у договорі була передбачена винагорода - 6557,00 грн… Фактично я отримав “на карточку" - 5278,39 грн., які чесно вніс у свою декларацію», - заявив Добродомов, наголосивши, що законодавство не забороняє народним депутатам займатися викладацькою діяльністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук