Не поїде авто, якщо двигун не працює

Насправді нам на сьогодні, потрібно ну просто до смішного мало

БлогиОлександр Клочан , 5 жовтня 2015 193

Бачу, тяжко багатьом людям, сприймається критика Порошенка і його «нової» команди… Як це часто буває – крайнощі. Хтось відписується, хтось пише «кремлебот» і блокує…

Та й взагалі такі нєрви у фб нешутошні кругом, що здається пересварились вже всі. Я кілька слів буквально, для розрядки обстановки. Не буду ятрити Вашу переможну душу. Оце раптом в розмові осінило що треба написати. Дорогі прихильники «життя по новому», абсолютна більшість тих, хто критично-, та скептично налаштовані до влади не закликають брати негайно вила і летіти з відкритим забралом на Банкову та Грушевського, і зносити все. Не повірите, вникнувши в текст, Ви побачите, що більшість навіть не прагне в будь який спосіб негайної відставки чи усунення президента. Більшість просто відповідно до здорового глузду реагує на події, чи їх відсутність. Це ж нормально.

Насправді, на мою думку, нам на сьогодні, потрібно ну просто до смішного мало.

1. Тиснути на владу, контролювати її. В будь який законний спосіб. Акції протесту, реакція в публічному просторі, відповідне волевиявлення на виборах. Тиснути, власне, треба завжди. Навіть коли ми досягнемо нірвани. Як данці, наприклад, які при одному з кращих рівнів життя на планеті, ледь не винесли мізки владі за те, що та сильно розтратилась на організацію Євробачення.

2. І під рішучим тиском Громади (коли рейтингу нема, коли контроль на місцях у влади зникає, бо ніхто не вибраний) ми повинні примусити Порошенка зробити лише 2 прості речі. Дати громаді по чесному і прозоро обрати 1. Ген.прокурора ( це найважливіше) і 2. Прем'єра. Дві чіткі вимоги до президента. І все.) І всі потім раптом забігають як миші. Навіть президент.

Корупція, та системна жахлива, божевільна корупція, а не ті стихійні локальні хабарчики - вмить зникне. Бо прокуратура, якщо Ген. Прокурор не фейковий і не кишеньковий, може прийти з перевіркою не тільки до Мосійчука, коли Ляшко вийшов з коаліції, а й навіть на Рошен. І спитати – а як так у вас вийшло цього літа прихопити на шару 20 га землі в Борисполі під нову фабричку, га? Чи спитати в Коломойського – а як так Укрнафта зазнала 89млрд гривень збитку, при тому, що бензин в нас дорожче ніж в Штатах? Чи спитати ще щось в когось. Питань мільйон, можна пальцем в небо тикати і попадеш. І розумієте, враз запанує глобальний порядок. По всій країні. Бо це або негайний виліт з держави, або посадка з конфіскацією. Вибір невеликий. Бо цей безпрєдел увесь – він не просто від безкарності, він від системної узгодженості всіх дій. Знизу до верху. Від кришування. Бо бєзпрєдєл – системний. Йде з самісінької гори, нагорі створений і контролюється.

Згадайте, як коли прийшов Ющенко і все на місяць стало. Навіть митники ламали сервера, бо не знали що робити – брати з фур гроші чи ні. Пам’ятаєте, як Ющенко тоді всіх переконав, що «бандитам-тюрьми»? І бідні «шістки» не знали – брати чи вже не брати, поки там Анрєіч з Ренатком рішав вопроси. Бо «шістки», вони не можуть не взяти, з них же спитають. І їм на мить здалося, що той «господар» на горі дійсно чи то зник, чи то змінився. Потім все стало швидко на місця. І стали пси, «жить как прежде, даже еще лучше». І ми можемо вічно захоплюватись якимись пісочними перемогами Порошенка, що нам підсипають потроху для оптимізму, захоплюватись тим, як Аваков постить хлопців, що носять людей через калюжу… Як це романтично... Та не поїде авто, якщо двигун не працює. Якщо ми не розуміємо що в нашому болоті ключове, а що для окозамилювання – то борсатись нам в цих сітях ще довго. Отаке.

P.S. Я до речі не виключаю, хочу вірити, що Порошенко все ж таки збирається зробити це поближче до президентських виборів. Часу і роботи на це потрібно небагато. Тут просто якщо припинити красти – народ вже за рік заживе втричі краще. Тому, хочеться вірити, що Порох хоче увійти в історію великим реформатором і обратись вдруге. Це так по його натурі... Гроші це класно - але слава йому потрібна куди більше. А зараз просто банально докрадає, що погано лежить, і перерозподіляє правильно впливи. І хай тоді всі порохоботи прийдуть і плюнуть мені в життєпис, і проволають - от бачте ідіоти, не розгледіли генія, а ми ж вам говорили, придуркам! Я вже трохи заради такого діла потерплю, буду підтакувати). Лиш би це сталось… Лиш би вже припинився цей грабунок… Бо я вже просто божеволію ходити в супер-маркети і дивитись як там на ковбасу медитують пенсіонери…., та купляти їм той шматочок...

Та зараз, поки що, банда дограбовує все, з новою завзятістю. І чесно кажучи, не бачу, щоб це якось спинялось. А цифри і тенденції - лякають. Особливо сотні реально сидячих за гратами патріотів. Нам створили ідеальний універсальний вірус – БІЙТЕСЬ !!! РОСІЯ НАПАДЕ І ВАС УКРАДЕ! Це паралізує добрячу кількість населення. Та тільки б давно напала вже, якби хотіла, думаю. І з кожним днем - час для нападу все гірше. Давно щось Геращенко новий план захоплення України не викладав

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук