Небайдужі зібрали понад 40 тис. грн на ремонт будинку самотньої мами двох дітей

Благодійний фонд вже закупив будматеріали, а майстри безкоштовно утеплюють стіни будинку

Головні новини Львова 09.11Марта Когут, 9 листопада 2018, 14:50 1582 0

Для самотньої мами двох маленьких дітей вдалося зібрати понад 42 тисячі гривень для ремонту будинку. Після сюжету про Лілю та її діточок відгукнулися десятки людей. Зараз благодійний фонд, який опікується сім’єю, закупив будівельні матеріали, а ремонт безкоштовно проводить бригада майстрів.

Ще у жовтні хатинка у селі Милятин, де живуть мама Ліля та двоє її малих дітей, мала мокрі стіни, а всередині гуляв вітер. Та сьогодні домівка вже наполовину утеплена. Ліля не приховує радості: після того, як про неї дізналися, люди почали пропонувати свою допомогу. Сім’я із сусіднього села Запитів привезла цілу машину продуктів. «Привезли продукти. Максимові пазли складати, а Діанці ляльку і багато фруктів. Вони дуже тішилися», ‒ зізнається Лілія Антонів.

Благодійний фонд, який допомагає цій сім’ї, звітує, що на рахунок для Лілі та її дітей невідомий благодійник навіть скинув одразу 10 тисяч гривень. «Загалом прийшло за цей період після сюжету 42 тисячі 500 гривень на рахунок. Декілька людей зголошувалися, писали в фейсбуці мені, телефонували. Хтось унітаз хоче віддати, хтось ванну, хтось допомогти з каналізаційними роботами. Ми зараз збираємо цю всю інформацію», ‒ розповідає координаторка проектів «БФ Анни-Марії» Христина Гупало.

Зібраних грошей точно вистачить на зовнішні роботи, кажуть майстри. Частину з них вже витратили на придбання ековати. Нею якраз і утепляють хату. Це ефективний та найкращий варіант у цьому випадку. Тепер в хаті буде тепло і не буде плісняви.

Бригада майстрів, яка зараз працює, вже не вперше допомагає сім’ї. Ще раніше вони поставили хату на фундамент та укріпили стіни, аби вони не падали. Четверо чоловіків беруть на своїй основній роботі вихідний та їдуть у Милятин допомагати. Роблять це безкоштовно. Андрій, майстер з утеплення, каже: «Кожен помагає, як може. Якщо бідна сім’я, треба помогти, хто чим може. Ми, наприклад, якщо грошима не можемо, можемо роботою, це свій внесок таки».

Ззовні будинок залишилося обшити вагонкою. Цього бригада не вміє, тож кличе колег-будівельників допомогти.

А Ліля тим часом і далі їздить до Львова прибирати квартири. Каже, що погодилася б працювати і більше. Якщо у вас є непотрібні будівельні матеріали, чи інші побутові речі – пишіть на Facebook до «Благодійного фонду Анни-Марії». Ліля, її чотирирічна Діана та шестирічний Максим будуть дуже вдячні за будь яку допомогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук