Нечистоти з каналізацій заливають квартири

Зворотній ефект

Головні новини за 25 липняНовини Львова, 25 липня 2012, 23:23 0

Зворотній ефект. У мешканців будинку №3, що на вулиці Довженка, відходи замість потрапляти в каналізацію повертаються у квартиру.

Через забиті, вузькі і несправні каналізаційні труби вода не потрапляє за призначенням. У ЖЕКу ж нема грошей ні на те, щоби поставити нові труби, ні та те, щоби прочистити старі.

І так вже вчетверте за два місяці. Що два тижні Олені доводиться давати раду із зворотнім ефектом. Нечистоти замість потрапляти у каналізацію повертаються у квартиру.

Зараз вода стікає, але із труднощами. І вже загрозливо булькає. Тому довкола ганчірки. Востаннє комунальники прийшли прочищати каналізацію із двометровим дротом.

І така сама ситуація була чи не у всього будинку. Окрім того, за чисту каналізацію жеківцям доводилось платити.

А от у Сихівській адміністрації нас запевнили, що ця послуга має бути безкоштовною. Окрім того, всі спеціальні прилади комунальники мають. У ЖЕКу ж причиною аварій назвали людську недбалість.

Вихід для будинку - нові труби. Але на них грошей нема. Чиновники кажуть, що на Сихів цього року виділили лише 1 мільйон і той потратили на дахи. Труби ж ремонтували минулого року.

Тож господарям залишається лише надіятися. що їхня Мася вкотре прокинеться вчасно. Адже саме кіт найчастіше повідомляє їх про чергове кухонне виверження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук