Нік з великим серцем
Суспільство

Нік з великим серцем

Шестеро красивих собак шукають дім у Львові

Софія Лазуркевич, 21 червня 0

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. У цій підбірці ми познайомимо вас з 6 чудовими собаками, які шукають господарів.

Рудік, 1 рік. Місце відлову: вул. Плетенецького. Молодий хлопчик, віддалено схожий на спаніеля. Слухає старших і робить лише хороші вчинки.

Нік, 4 роки. Місце відлову: вул. Навроцького. Веселий собака, схожий на карликового лабрадора. Припускаємо, що був домашнім, бо виглядає доглянуто і має усі навички проживання з людиною.

Вайті, 1 рік. Місце відлову: вул. Тракт Глинянський. Маленький білий хлопчик. Ввічливий, дружній, не галасливий. Любить собак, людей і, можливо, котів.

Юя, 1 рік. Місце відлову: вул. Коперника. Блукала в Парку культури, вона дуже вихована, делікатна, культурна собачка.

Анеля, 6 років. Місце відлову: вул. Чорновола-Торф'яна. Приємна, ніжна собачка. Благородніша і глибша, ніж інші. Приїхала на повторну вакцинацію і має шанс знайти сім'ю.

Сімба, 1 рік. Місце відлову: вул. Драгоманова. Вівчарка або метис вівчарки. Ідеальний хлопець, таких усі люблять. Сонячний, розумний. Виглядає дорослим, але ігри обожнює, як дитина.

Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Контактний телефон (068) 535-45-45.

Фото Ірини Шелест.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук