Оборонне відомство Норвегії надало українським військовим гуманітарну допомогу

Військовослужбовці тилової частини розвантажують гуманітарний вантаж

На базі однієї з військових частин Тилу Збройних Сил України вивантажено понад 60 тонн допомоги з Королівства Норвегія.

Про це ZAXID.NET повідомили у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.

За словами начальника Центру забезпечення полковника Валерія Копішинського, основу цієї поставки складає норвезький сухий армійський пайок.

«На початку червня оборонне відомство Норвегії звернулося до Міністерства оборони України з ініціативою про безоплатне надання досить великої партії раціонів харчування для військовослужбовців, які задіяні в антитерористичній операції на сході країни. З метою покращення логістичної ситуації із забезпечення життєдіяльності військ АТО вищим керівництвом було прийнято рішення щодо організації прийом вантажу в стислі терміни», - зазначив Валерій Копішинський.

За його словами, для прискорення розмитнення вантажу, до Міністерства соціальної політики України було відправлено клопотання про визнання його гуманітарним. У Мінсоцполітики пішли військовим назустріч і № 408 від 23 червня 2014 року затвердили відповідне рішення.

Розповідь полковника Копішинського доповнив майор тилової частини Іван Кара, який розкрив сутність такого терміну, як «митне очищення».

«Після отримання вказівки на роботу із вантажем ми за дуже короткий час подолали чимало інстанцій — від військових санепідеміологів, міської санепідемстанції до фітосанітарного, радіологічного контролю на митниці МП «Городок». Пройшли усі перевірки для того, аби отримати дозволи. Після цього на основі брокерської декларації інспектор митниці документально засвідчив його офіційний перетин державного кордону України», - поінформував Іван Кара.

До українських військових надійде 77,5 тис. раціонів норвезького сухого пайку. Серед різноманіття основних страв — суп з курятиною та бобами, стейк з овочами, вівсяна каша, яловичина з маніокою, рис з овочами та м’ясом, тушковане ягня з горохом нут, вегетаріанська сосиска з томатами тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук