Оборонний бюджет України планують збільшити на ₴20 млрд

На потреби національної безпеки і оборони у 2018 році планують виділити 163 мільярди гривень, що на 20 мільярдів гривень перевищує суму, виділену на ці потреби у цьому році, повідомила прес-служба президента.

Водночас секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зазначив, що одним з важливих питань фінансування сектору безпеки і оборони є «збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, в основі якого – збільшення посадових окладів та окладів за військові звання».

За словами Турчинова, пріоритетним напрямом бюджетного фінансування також буде створення нових видів озброєння та військової техніки, зокрема, виробництво сучасного високоточного ракетного та артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, боєприпасів та високоточних засобів ураження; виконання Державної цільової програми створення та виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії.

Він також додав, що особлива увага приділятиметься інтенсивній бойовій підготовці частин та підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань, а також облаштуванню державного кордону.

Пріоритетами будуть реалізація державної політики у сфері кібербезпеки; виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки; посилення контррозвідувального захисту та боротьба з тероризмом і диверсійною діяльністю.

Згідно з повідомленням прес-служба РНБО, на засіданні у середу було розглянуто та ухвалено Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні і Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Також вперше в Україні було унормоване питання «щодо створення та діяльності Ставки Верховного Головнокомандувача як органа стратегічного керівництва ЗСУ, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами в особливий період».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук