Одномандатний виборчий округ №123

Христина Нога, 29 серпня 201276199
Одномандатний виборчий округ №123

Кандидати в депутати в одномандатному виборчому окрузі №123. Львівська область. Центр виборчого округу: місто Перемишляни.

1. Батенко Тарас Іванович, самовисуванець. Народився 1974 року в місті Львові. Освіта вища, директор філії "Магістральні нафтопроводи "Дружба" ВАТ "Укртранснафта", член Української республіканської партії.

2. Бродецький Анатолій Миколайович, суб’єкт висування – Комуністична партія України. Народився 1943 року в селі Вербовата Христинівського району Черкаської області. громадянин України. Освіта вища, пенсіонер, член Комуністичної партії України.

3. Дубик Ігор Іванович, суб’єкт висування – Партія регіонів. Народився 1970 року в селі Рудники Миколаївського району Львівської області. Освіта вища, завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Державної податкової інспекції Сихівського району міста Львова, безпартійний.

4. Заваруєв Анатолій Михайлович, самовисуванець. Народився 1980 року в місті Перемишляни Львівської області. Освіта базова вища, приватний підприємець, безпартійний.

5. Канака Остап Тарасович, самовисуванець. Народився 1981 року в селі Дунаїв Перемишлянського району Львівської області. Освіта вища, приватний підприємець, безпартійний.

6. Котеляк Лідія Леонідівна, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Народилася 1963 року в селі Селець Народицького району Житомирської області. Освіта вища, директор ТОВ "Ліда", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

7. Оприско Микола Васильович, самовисуванець. Народився 1981 року в місті Миколаїв Львівської області. Освіта вища, асистент кафедри цивільного права і процесу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, безпартійний.

8. Петришин Петро Васильович, суб’єкт висування – Соціалістична партія України. Народився 1948 року в селі Гірське Миколаївського району Львівської області. Освіта вища, голова, сільськогосподарського ТОВ "Горуцьке", член Соціалістичної партії України.

9. Свистович Ігор Михайлович, суб’єкт висування – партія Наталії Королевської – "Україна – Вперед!". Народився 1957 року в селі Верхня Білка Пустомитівського району Львівської області. Освіта вища, директор ТОВ "Гладіус", член Партії Наталії Королевської – "Україна – Вперед!".

10. Сірків Михайло Миколайович, самовисуванець. Народився 1955 року в селі Вільховець Перемишлянського району Львівської області. Освіта вища, начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області, безпартійний.

11. Федорів Лариса Йосипівна, суб’єкт висування – політична партія "УДАР  Віталія Кличка". Народилася 1953 року в місті Луцьку. Освіта вища, головний редактор видавництва "Червона калина", член Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

12. Шкляр Василь Миколайович, суб’єкт висування – Політична партія Українська платформа "СОБОР". Народився 1951 року в селі Ганжалівка Лисянського району Черкаської області. Освіта вища, пенсіонер, безпартійний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 9

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • pmazur 3 листопада 2012, 12:02

  Закон про вибори "розвів"опозицію 25%+13%+10% за партійними списками проти прямих 114 депутатів ПР+42 самовисуванці на мажоритарних округах.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Люба 2 листопада 2012, 21:34

  Я проголосувала за Лідію Котеляк, але більше хотілося за Василя Шкляра. Шкода, але реклама двигун прогресу. Я вибирала. хто має більше шансів з своїми передвиборчими заморочками. Дуже не хотілося щоби був "щирий українець та церковний меценат" Батенко. Не знаю, що чекати від пані Коделяк у Верховній Раді, але я надіюся на її чесність. Біорафія, що я про неї знайшла, мені сподобалася. А вибір партії, від якої вона йшла, а ще реклама мали зробити свою справу.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Bardachuk Bogdan 26 жовтня 2012, 22:56

  28 вибори, Мушу брати участь у голосуванні, бо далі так жити неможливо! Прошу Господа дати нам мудрості у виборі дійсно достойного, зрілого і принципового депутата. Щирого до людей, не байдужого до людських проблем повсякденного побуту і щоденної гризоти пересічних громадян. Політика, який переймається морально - духовним та фізичним станом майбутнього покоління молодих українців. Життям та болями старших людей. Доступного для спілкування, не пихатого і зарозумілого. Відвертого та щирого та компетентного, безкомпромісного до лицемірства та цинізму в політиці.
  Сьогодні у політиці дефіцит довіри виборців, велике розчарування та апатія в народі. Я бачу тільки одного кандидата -- це Василь Шкляр, якому під силу подолати цей стереотип. Він зможе відродити віру, дати людям надію, запалити їхні серця на краще майбутнє для українців і їхніх нащадків. Як мало люей сьогдні в Україні як Шкляр!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук