Окружні виборчі комісії не поспішають працювати

ОВК працюють

Головні новини за 04 вересняНовини Львова, 4 вересня 2012, 22:25 551 0

У Львові закипіла робота в усіх окружних виборчих комісіях. Найбільш проблемною ОВК виявилася під номером 117. Там на попередні засідання не з’являлася голова комісії.

Напередодні новий головуючий таки прийняв присягу і навіть став до роботи. Втім, без сутичок та балагану не обійшлося.

За 20 хвилин до засідання комісії виборчого округу 117, ніхто не знає, хто головуватиме. Адже пані Король, яка мала очолити комісію, на попередні збори не з’явилася. Та відсутність голови для комісії не завада.

За 5 хвилин новопризначений голова ОВК таки з’являється. Сивочолий чоловік назвав себе. Ховаючи татуювання на руці, показав паспорт і прийняв присягу.

А далі б мала закипіти робота. Та присягу решти членів комісії перериває дивне запитання. Коли ж пристрасті вляглись, комісія навіть затвердила порядок денний. Та знову необачне запитання - і засідання комісії перетворюється на балаган.

Засідали спостерігачі та члени комісії виборчого округу 117 допізна. Прийняли список спостерігачів від різних партій, склали завдання для наступного разу. І пообіцяли зібратися вже наступного тижня, аби обговорити технічні питання роботи ОВК і проведення виборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук