Ольга Бурлака гачкує, вишиває, шиє та фантазує

В гостях у Ольги Бурлаки

Головні новини за 24 липняНовини Львова, 24 липня 2012, 21:15 0

Вишивка, текстильні картини, а також ведмедики Тедді. Ми побували в гостях у Ольги Бурлаки, де кожен закуток кімнати, як кажуть її друзі, - окремий музейний відділ.

Зараз мисткиня засиджується над прикрасами. Намистинки обгачковує мереживом. І її цього ніколи ніхто не вчив. Як все почалося, уже й не пригадає. Каже, хрестиком навчила вишивати мамина подруга. А решту довідалася з журналів, а тепер й з Інтернету. Пригадує, у десятому класі навіть вдалося вразити власним мереживом вчительку праці.

А ще вона гачкує елементи до картин. Два роки тому навіть виставляла свою колекцію у Музеї Грушевського. А оскільки любить імпресіоністів і загалом всю паризьку школу, присвячує роботи і великим художникам. Ось ця, до прикладу, для Тулуза Лотрека.

А ще Оля Бурлака вишиває картини, шиє собі весь одяг, сумочки, творить скатертини.

Окрім цього, робить весільні аксесуари, де особливої терплячості вимагають запрошення.

А в іншому куті кімнати - ведмедики Тедді.

Торік авторка возила їх на фестиваль "Ляльковий світ". Однак, аби створити їх, довелося взяти кілька майстер-класів у російських митців через Інтернет. Вона вдягнула їх у власноруч створений гуцульський стрій. І навчила крутити головою та рухати руками.

Останнє захоплення Бурлаки - ароматизовані іграшки-сувеніри. Оскільки їх обробляє натуральною фарбою на основі спецій, то пахнуть вони кавою, корицею, ваніллю чи какао.

Творчість заполонила і кухню мисткині - у такому побуті цікавіше жити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук