Онищенко написав для журналу Time статтю про «злочини» Порошенка

Онищенко написав для журналу Time статтю про «злочини» Порошенка
фото 112.ua
Онищенко каже, що був свідком «безпрецедентної» президентської корупції

Народний депутат Олександр Онищенко, який переховується від слідства, опублікував на сайті американського журналу Time статтю, в якій звинуватив президента України Петра Порошенка в корупційній діяльності.

У матеріалі Онищенко каже, що був свідком президентської корупції, масштаби якої він охарактеризував як безпрецедентні. «За останні три роки я особисто був свідком, як Петро Порошенко вкрав сотні мільйонів доларів, вимагаючи відкати від кожного контракту, пов'язаного з будь-яким державним підприємством в Україні», - пише депутат.

За його словами, ті, хто відмовлявся платити, розглядалися як нелояльні, і надалі вони цілеспрямовано і систематично піддавалися нападу з боку уряду. Онищенко додав, що сам опинився в списку «недругів», і його випадок є класичним прикладом тактики Порошенка.

Депутат-утікач пише, що міністр економіки України Айварас Абромавичус саме тому пішов у відставку, що не хотів прикривати корупцію. «Ми не можемо допустити, щоб президент Порошенко продовжував діяти тими ж методами, що і його попередник президент Янукович. Настав час покласти край цій брехні», - закликав у матеріалі Онищенко.

Зазначимо, що стаття Онищенка в Time опублікована в розділі думок, і не обов'язково відображає точку зору редакції видання.

Як відомо, раніше Онищенко заявляв, що володіє «компроматом» на українського президента. Він наполягає, що займався для Порошенка скупкою голосів у Верховній Раді і має аудіозапис розмов, які підтверджують це. За словами втікача, протягом року він записував свої бесіди з президентом на ручний годинник з диктофоном.

Між тим, в Адміністрації президента України спростували звинувачення народного депутата і заявили, що Порошенко зацікавлений у завершенні слідства по справі Онищенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук